
Geslachtsbepaling “weet je het of weet je het niet”door @miss_miran
Geslachtsbepaling echo.
Weet je het of weet je het niet? Met een echo kun je soms de geslachtsbepaling weten namelijk.
Het is alweer een tijdje geleden dat ik zwanger was maar voor dat ik zwanger was wist ik al dat ik wilde weten wat het werd; een meisje of een jongen.
Met 16 weken hebben we dus ook geslachtsbepaling echo gehad. Je kleine baby’tje weer zien is natuurlijk altijd leuk. En extra leuk, nu konden opa en oma ook mee. Riv lag heel diep, dus ik was eerst bang dat ze het niet kon zien. Maar al vrij snel zei ze dat ze 2 balletjes zag. Ze kon zelf zijn pielemuis ? meten. Met een filmpje (die we natuurlijk nooit weer hebben gekeken ?) en foto’s gingen we weer helemaal verliefd naar huis. Toen kwam het moeilijkste; een naam!
Hebben jullie ook een geslachtsbepaling echo gedaan? Of kunnen jullie wel je nieuwsgierigheid in de hand houden ?
Wij werken samen met verschillende gastbloggers, niet specifiek over onze artikelen maar over zwangerschap, uitjes met kids, tips & tricks etc. Deze blogs zijn ook te lezen op onze social media kanalen.
Onderstaand een blog van Miranda, zij deelt wekelijks haar ervaringen over het moederschap. Miranda is moeder van een zoontje Riv. @miss_miran
Meer lezen:
Lees hier meer van mijn andere blogs: Een fris nieuwjaar, onzichtbaar verdriet, als het beestje maar een naam heeft
Deze blog over “geslachtsbepaling echo” is geschreven door Miranda van Miss_miran
Heb jij ook een super leuk verhaal die je graag met ons wilt delen ?
Wij zijn altijd op zoek naar leuke, goede schrijvers die een blog voor ons willen maken.
Ook zijn wij op zoek naar ouders die product reviews en/of vlogs willen opnemen voor ons.
Wij waarderen dit soort inspanning enorm en hebben daar een leuke actie / presentje tegenover staan.
Meer weten of aanmelden ? stuur ons een mail naar info@a3babykids.com t.a.v. marketing.